Usługi Co oferujemy?

O SYSTEMACH RYNNOWYCH

Od setek lat architektura tworzona przez człowieka szuka i stosuje pomysłowe rozwiązania w zakresie odprowadzania wód opadowych w celu ochrony budynków.

Jednym z takich rozwiązań jest montaż zewnętrzny składający się z rynien, rur spustowych i akcesoriów niezbędnych do montażu systemu. Jego przeznaczeniem jest zapewnienie odwodnienia dachu, a także odprowadzenie opadów do gleby lub ich pobór w kolektorach, bądź ściekach.

 

Systemy rynnowe używane są w nowym budownictwie oraz przy renowacji istniejących już budynków, nawet na obszarach z trudnymi warunkami  pogodowymi. Co więcej, świetnie prezentują się z wyglądem fasady, jednocześnie zapewniając całkowitą ochronę dla elewacji i piwnic, a także minimalizując infiltrację, która może stanowić zagrożenie dla konstrukcyjnej ramy budynku.

NASZA OFERTA

Nasza oferta składa się z dwóch profili systemów rynnowych – SCANDIA oraz GLOBAL

SCANDIA jest to system o profilu skandynawskim, który jest najbardziej popularnym profilem na rynku polskim.

GLOBAL jest to system o profilu kontynentalnym wykonanym wg. Niemieckiej normy DIN. Popularnie nazywany profilem głębokim, idealnie komponującym się z pokryciami o wysokich, masywnych przetłoczeniach takich jak blachodachówki modułowe czy dachówki.

Zarówno jeden jak i drugi profil dostępny jest w dwóch średnicach 125/90 oraz 150/100